Zdrowy styl życia to podstawa!

Data publikacji: 22/02/2024
10 lutego w bibliotece w Jaktorowie oraz 15 lutego w filii w Międzyborowie odbyły się warsztaty ”Zdrowy styl życia w 30 dni”!
Na spotkaniach poznaliśmy tajniki zdrowego odżywiania. Dowiedzieliśmy się, jak ważne jest spożywanie różnorodnych warzyw i owoców, unikanie przetworzonej żywności oraz regularne spożywanie posiłków. Okazało się, że picie odpowiedniej ilości wody ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i kondycję fizyczną. Podkreślony był wpływ wypracowania zdrowszych nawyków, dzięki czemu możemy poczuć więcej energii, wspomóc program kontroli wagi i polepszyć swoje samopoczucie. Cieszymy się, że mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę na ten temat!
W sobotę 17 lutego w bibliotece w Jaktorowie mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej wegańskim kosmetykom. Dowiedzieliśmy się, że wiele firm oferuje produkty kosmetyczne, które są całkowicie wolne od składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach. To dla nas ogromna inspiracja, aby zwracać uwagę na składy kosmetyków, których używamy. Mieliśmy okazję też przetestować kilka z nich. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych spotkaniach! Mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia w naszej bibliotece będą równie inspirujące!