Przestępne 4 latka za nami!

Data publikacji: 04/03/2024
29 lutego w czwartek świętowaliśmy 4 URODZINY Biblioteki w Międzyborowie
Data wyjątkowa, ponieważ 29 lutego przypada raz na cztery lata! A uroczyste otwarcie naszej nowej filii odbyło się właśnie cztery lata temu – 29 lutego 2020 roku. O tym wydarzeniu nie mogliśmy zapomnieć! Tym bardziej, że mieszkańcy gminy właśnie wtedy otrzymali wyjątkową i nowoczesną bibliotekę.
Bardzo się cieszymy, że tak wiele osób świętowało z nami tego dnia! Odwiedziła nas grupa trzylatków z przedszkola z Międzyborowa, a maluchy oprócz prezentu odśpiewali nam pięknie STO LAT!
Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy całodniowe zajęcia z Robotami Photon oraz grą Minecraft. Rodziców oraz wszystkich czytelników zaprosiliśmy na pyszny poczęstunek: ciasto, kawę lub herbatę.
Oprócz tego w bibliotece znalazło się PUDEŁKO ŻYCZEŃ, gdzie każdy mógł wrzucić swoje propozycje książek do zakupu, pomysły nowych aktywności lub zajęć oraz ŻYCZENIA dla biblioteki
Pudełko życzeń będzie dostępne do końca tego tygodnia, więc zapraszamy do odwiedzin
Kolejne urodziny już za…. cztery (?) lata… ?
A może by tak świętować co rok?