Odwiedziny przedszkolaków z Międzyborowa i Jaktorowa!

Data publikacji: 27/04/2024
Już nasi najmłodsi czytelnicy wiedzą, że dbanie o planetę Ziemię to podstawa naszej egzystencji!
Przedszkolaki, które odwiedziły nasze palcówki z okazji Dnia Ziemi oraz Dnia Książki dały świetny przykład jak fajnie można połączyć miłość do książek i do roślin
Przybliżyliśmy sobie starą bajkę o „Królu słońcu i jego czterech córkach” Heleny Bobińskiej, która tłumaczy zażyłości i przenikanie się pór roku. Czyli np. czemu zima czasem nie chce ustąpić skoro już od dawna mamy wiosnę. Wizycie bibliotecznej towarzyszyła miła zabawa grzebania w ziemi, z której powstały mikro doniczuszki, z których mamy nadzieję wyrosną przepiękne roślinki, zasilające zielone strefy.  Dziękujemy za odwiedziny grupom przedszkolnym z Międzyborowa: 5A, 5B i 5C oraz grupie Biedroneczek z Jaktorowa.