Biblioteczny kalendarz adwentowy – 20 grudnia

Data publikacji: 20/12/2021
W tym tygodniu polecamy nowości książkowe, które w ostatnim czasie zakupiliśmy i staraliśmy się jak najszybciej opracować by tuż przed świętami trafiły do Waszych rąk .
4 dni do świąt!
Przedstawiamy dziś świąteczną część Kici Koci i Nunusia, którzy są ulubionymi bohaterami naszych najmłodszych czytelników .

„Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta” jest kolejną pozycją, dzięki której mali czytelnicy mogą odkrywać przygody Kici Koci oraz jej braciszka. Tajemnice ukryte w 45 otwieranych okienkach spowodują, że czas z książeczką będzie dla najmłodszych wspaniałą zabawą. Dodatkowo dzieci zapoznają się z bożonarodzeniowymi tradycjami, takimi jak ubieranie choinki czy pieczenie pierniczków!”