Biblioteczny kalendarz adwentowy – 18 i 19 grudnia

Data publikacji: 19/12/2021
Ostatni przedświąteczny weekend !
Zakupy zrobione? Prezenty kupione? Czas ma książkę!! 😍📚

Megan McDonald – “Hania Humerek”

“Coraz bliżej święta! Prawdziwie zimowa historia z cyklu o Hani Humorek i jej młodszym bracie, Smrodku. Ci, którzy znają już tę dwójkę, mogą być pewni, że będą nad książką trząść się ze śmiechu… jak karp w galarecie!”

Gabriela Gargaś – “Szczęście przy kominku”

“Poznaj pełną świątecznego ciepła opowieść, która w te Święta może przydarzyć się również tobie.
Wśród urokliwych, pokrytych śnieżnym puchem ulic kryje się wyjątkowe miejsce, gdzie rodzą się piękne opowieści – „Antykwariat z książką i kawą”. To tu, wśród opasłych tomów, przy kubku gorącej herbaty z sokiem malinowym czeka na ciebie Bunia, gotowa, by wesprzeć radą i dobrym słowem. Kiedy z nieba spadają wielkie płatki śniegu, a na choinkach migoczą światełka, w przerwie między świątecznymi przygotowaniami antykwariat odwiedzą okoliczni mieszkańcy. Przyjdą nie tylko na zakupy, ale również ze swoimi troskami i problemami. Czy ta wizyta odmieni ich życie? Cuda naprawdę się zdarzają. Wystarczy tylko uwierzyć w magię Świąt!”