20, 27 luty 2024r – Papapaj

Data publikacji: 04/03/2024
Już za niespełna godzinę kolejne muzyczne spotkanie Papapaj
Każdego wtorku bawimy się i śpiewamy przy dźwiękach różnych instrumentów. Jest to świetna okazja, aby ponucić swojemu dziecku różne melodie i rozbudzić w nim pasję do muzyki
“Zgodnie z teorią uczenia się muzyki, poziom zdolności muzycznych nigdy nie jest większy niż w momencie narodzin, dlatego tak ważne jest rozwijanie uzdolnień muzycznych już od pierwszych chwil życia do ukończenia 3 lat – w okresie największej chłonności młodego umysłu” (www.facebook.com/gordonkipapapaj)
Przypominamy, że zajęcia są skierowane do dzieci od urodzenia do 4 roku życia i odbywają się w każdy wtorek w bibliotece w Jaktorowie (12:40) oraz w Filii w Międzyborowie (11:30).
Na zajęcia obowiązują ZAPISY!
Do zobaczenia!