ul. Chełmońskiego 4, 96-313 Jaktorów

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Biblioteczny Dzień Mamy!

26 maja 2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie oraz Filia w Międzyborowie organizują DZIEŃ OTWARTY na Dzień Matki!
 
Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do spędzenia czasu z mamą w naszych Bibliotekach!
 
Tego dnia w naszych bibliotekach będziemy oferować chwilę odpoczynku, ale i wspólną rodzinną zabawę. Mamy wygodne sofy i fotele, na których będzie można delektować się kawą, herbatą i zjeść słodką przekąskę. Jednak czym byłby Dzień mamy jak nie spędzeniem czasu ze swoim dzieckiem… Wśród zabaw będziemy proponować dostępne w bibliotece gry planszowe, a dla najmłodszych udostępnimy Interaktywną Podłogę Funfloor. Gra to jednocześnie edukacja, zabawa i ruch. Z gry można korzystać od najmłodszych lat, dzieci stawiające pierwsze kroki mogą np. przebijać interaktywne balony, odkrywać skarb pod piaskiem, dla nieco starszych dostępne są takie gry jak przeciąganie liny, gra w kręgle i wiele wiele więcej.
Dodatkowo na terenie bibliotek stanie stanowisko kreatywne na którym za pośrednictwem różnych materiałów plastycznych (gipsowe róże, kolorowy papier, szablony i kolorowanki) dzieci mogą wyczarować dla swojej mamy piękny prezent.
Z okazji Dnia Mamy zbieramy również zdjęcia naszych czytelników z mamami lub mam ze swoimi dziećmi. 26 maja wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać galerie fotografii/portretów z mamą oraz zostawić jakieś miłe słowo na tablicy.
 
Czekamy na Was i Wasze mamy❤️
 
 

Szczegóły

Data:
26 maja 2022
Wydarzenie Categories:
, ,

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

wpChatIcon