• To event minęło.

Biblioteczny Dzień Mamy!

26 maja 2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie oraz Filia w Międzyborowie organizują DZIEŃ OTWARTY na Dzień Matki!

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do spędzenia czasu z mamą w naszych Bibliotekach!

Tego dnia w naszych bibliotekach będziemy oferować chwilę odpoczynku, ale i wspólną rodzinną zabawę. Mamy wygodne sofy i fotele, na których będzie można delektować się kawą, herbatą i zjeść słodką przekąskę. Jednak czym byłby Dzień mamy jak nie spędzeniem czasu ze swoim dzieckiem… Wśród zabaw będziemy proponować dostępne w bibliotece gry planszowe, a dla najmłodszych udostępnimy Interaktywną Podłogę Funfloor. Gra to jednocześnie edukacja, zabawa i ruch. Z gry można korzystać od najmłodszych lat, dzieci stawiające pierwsze kroki mogą np. przebijać interaktywne balony, odkrywać skarb pod piaskiem, dla nieco starszych dostępne są takie gry jak przeciąganie liny, gra w kręgle i wiele wiele więcej.
Dodatkowo na terenie bibliotek stanie stanowisko kreatywne na którym za pośrednictwem różnych materiałów plastycznych (gipsowe róże, kolorowy papier, szablony i kolorowanki) dzieci mogą wyczarować dla swojej mamy piękny prezent.
Z okazji Dnia Mamy zbieramy również zdjęcia naszych czytelników z mamami lub mam ze swoimi dziećmi. 26 maja wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać galerie fotografii/portretów z mamą oraz zostawić jakieś miłe słowo na tablicy.

Czekamy na Was i Wasze mamy❤️

Data: