Tydzień bibliotek – „Kobieta w zgodzie z naturą” (środa i piątek)!

Data publikacji: 17/05/2023
Tegoroczny Tydzień Bibliotek pod hasłem ”Moja Twoja Nasza Biblioteka!” obfitował w wiele atrakcji dla różnych grup wiekowych!
Jedną z grup silnie wspierających czytelnictwo w naszych bibliotekach są kobiety. Dlatego specjalnie dla nich odbyły się warsztaty „Kobieta w zgodzie z naturą”
Było to spotkanie otwierające i wspierające piękno kobiecości. Warsztatom towarzyszyła wystawa biżuterii artystycznej zaprojektowanej przez polskich projektantów. Podczas zajęć udało się stworzyć klepsydrę wypełnioną wdzięcznością dla Ciała  oraz uwielbieniem dla własnej natury. Kreatywne pocztówki przypominały nam jak może być widziana i rozumiana kobiecość.
W części praktyczno-artystycznej, Panie puszczały wodzę wyobraźni projektując biżuteryjne zakładki do książek oraz zmyślne bransoletki i korale. Każda z Pań miała do dyspozycji drewniane koraliki oraz bursztynki. Mamy nadzieję, że będą przypominały o warsztatach oraz wyjątkowości kobiecości. Czekajcie na kolejnego posta będziemy przez cały tydzień wspominać nasze świętowanie.