Spis powszechny Międzyborów – Zapraszamy w weekend

Data publikacji: 25/09/2021

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie oraz Gminne Biuro Spisowe w Jaktorowie serdecznie zapraszają w dniu 26.09.2021 r. (Niedziela) do Filii Biblioteki w Międzyborowie, gdzie będziecie mogli Państwo dopełnić obowiązku spisowego pod okiem upoważnionej osoby, która chętnie odpowie Państwu na wszelkie pytania dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Pamiętajmy, że biorąc udział w spisie, mamy wpływ na urealnienie wskaźników statystycznych, które decydują m.in o podziale wielu funduszy zewnętrznych.
Informujemy również, że kolejny punkt znajduje się w Urzędzie Gminy w Jaktorowie i będzie dla Państwa otwarty w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-16.00