Słuchawki Tomatisa nie tylko dla wnuków!

Data publikacji: 24/01/2023

W wigilię święta Dziadków, w naszej filii w Międzyborowie odbył się  uroczysty Kolędowy Koncert. Młodzi Artyści zaprezentowali, własne interpretacje znanych utworów. Było elegancko i z nutą nostalgii, licznie przybyli goście mogli się oddać refleksji a w niejednym oku zakręciła się łezka. Podczas tego spotkania można było również podziwiać wystawę prac plastycznych zatytułowaną „ Wymarzony dzień z dziadkami” zapraszamy do obejrzenia jej na żywo. Po finałowym występie, gościliśmy się przy domowym ciastku celebrując wspólnie  chwile

Rodzinnych spotkań i integracji międzypokoleniowej nie zabrakło również w weekend.Dziadkowie z wnukami spotkali się  przy wspólnej zabawie w smart games i aktywacji mózgu dzięki słuchawkom Soundsory. Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi indywidualne. Posiadamy w bibliotece zestaw gier oraz słuchawek. W każdej chwili możecie popracować nad swoja koncentracją nad aktywacją mózgu. Przeszkolona kadra chętnie pomoże Wam wybrać program oraz odpowiednią do tego aktywność. Zapraszamy od Juniora do Seniora, w każdym wieku warto zadbać o kondycje umysłu.