Piłka jest jedna, a bramki są dwie! – “Bibliotekarz poleca”

Data publikacji: 16/10/2021

Tym razem w ramach serii „Bibliotekarz poleca” biografia jednej z legend polskiej piłki nożnej – Kazimierza Górskiego. „Wygramy my albo oni” to napisana przez Mirosława Wlekłego historia przedstawiona z reporterskim zacięciem. Poznajemy kulisy drogi od młodego zawodnika, przez mecze czasów wojny aż po karierę trenera. Odwiedzimy stadiony na całym świecie poznając proces tworzenia legendy.

Polecam tę pozycję wszystkim kibicom, młodym sportowcom i fanom piłki nożnej. Podczas czytania przeniesiecie się w czasie obserwując uważnie drogę na sam szczyt.

Na zdjęciu znajduje się książka “Wygramy my albo oni” napisana przez Mirosława Wlekłego. W tle polne kwiaty w różowym odcieniu.