Kolejne darmowe kody do Legimi już dostępne !

Data publikacji: 31/03/2020

Kochani Czytelnicy 🙂

Biblioteka, z powodu epidemii wywołanej Covid-19, jest nadal zamknięta. Jednak nie zatrzymujemy naszej działalności. I jesteśmy dla Was dostępni.

#NieZostawiamCzytelnika

Od kwietnia mamy dla Was nowe kody zapewniające bezpłatny dostęp do serwisu Legimi – internetowej czytelni e-booków.

Na miesiąc zapewniamy bezpłatny dostęp do ponad 50 000 tytułów !!!

Co zrobić aby skorzystać z tej oferty?

W obecnej sytuacji kody przekazujemy drogą mailową bądź telefoniczną.

Wystarczy napisać do Biblioteki na adres: biblioteka@biblioteka-jaktorow.pl  W treści maila zamieść swoje imię i nazwisko, oraz numer karty. W temacie napisz “Legimi”.

Lub zadzwonić 46 856 40 17 , tel. kom. 538 356 588.

A teraz małe przypomnienie…

Jak korzystać z Legimi krok po kroku:

1.  Zgłoś chęć uczestnictwa w projekcie.
  2. Jeśli jesteś posiadaczem Naszej Karty Bibliotecznej otrzymujesz jeden kod z 30 dniowym okresem ważności.
  3. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/mazowieckie wpisz kod promocyjny i naciśnij dalej.
    System przeniesie Cię na stronę gdzie należy zarejestrować się, lub zalogować na wcześniej stworzone konto. Od teraz masz 30 dni darmowego korzystania z internetowej czytelni.
  4. Zainstaluj aplikację Legimi. Jest dostępna na wszystkich urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows).

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca nie aktywujesz otrzymanego kodu, kod ten wygaśnie.

Korzystałeś już z naszych kodów i skończyła Ci się subskrypcja? Możesz ją odnowić na następny miesiąc. Zapraszamy!!!