“Jeszcze będzie epicko” – spotkanie z Magdaleną Kruk

Data publikacji: 29/10/2021

Za nami spotkania autorskie z Magdaleną Kruk Taka ja Magda , które odbyły się w jaktorowskiej i międzyborowskiej bibliotece. Debiutująca pisarka opowiedziała nie tylko o historii swojej bohaterki Majki. Poruszała także kwestie prywatnych wątków, które sprawiły, że postanowiła przewartościować całe swoje dotychczasowe życie. Chętnie podzieliła się z nami doświadczeniami związanymi z wydaniem pierwszego z planowanych trzech tytułów.
Warto podkreślić, że mieliśmy niewątpliwy zaszczyt współpracować z nią przy organizacji jej pierwszych spotkań. Wcześniej ambitne plany promocyjne pokrzyżowały jej warunki pandemiczne. Podczas dyskusji nie zabrakło ciekawych pytań, które przybyli goście zadali gwieździe wieczoru.
Zachęcamy do wypożyczania jej powieści “Jeszcze będzie epicko”.
Dziękujemy za liczny udział w wydarzeniach!