„Historia bez cenzury” – Bibliotekarz poleca

Data publikacji: 28/10/2021

Tym razem w ramach cyklu „Bibliotekarz poleca”, pragnę zaprezentować serię Wojciecha Drewniaka i kanału „Historia bez cenzury”, który wciąż zdobywa popularność zarówno wśród młodzieży jak i osób dorosłych. Autor książek odkrywa przed nami kulisy życia postaci i wydarzeń, które wpłynęły na dzieje świata. Warto podkreślić, że robi to w sposób humorystyczny i często podszyty nutą ironii.

Każdy z tytułów, które możecie u nas wypożyczyć dotyczy innych epok czy postaci. Mamy możliwość wybrania się w podróż do Jerozolimy w okresie krucjat, możemy poznać świat Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, a także odwiedzić tereny walk II Wojny Światowej.

Główną zaletą narracji Drewniaka jest luźny styl wypowiedzi przypominający filmy, który tworzy wraz z ekipą. Niesztampowe informacje zachęcają nas do pogłębiania wiedzy i pomagają w zapamiętaniu faktów.

Jedno jest pewne – po przeczytaniu historia nigdy nie będzie dla was taka sama!

Tytuły, które znajdziecie w naszych placówkach:
„Historia Bez Cenzury”
„Historia bez cenzury 2. Polskie koksy”
„Historia bez cenzury 3. Poland first to fight… czyli II Wojna Światowa”
„Historia bez cenzury 4. Średniowiecze bez trzymanki”
„Historia bez cenzury 5. I straszno i śmieszno – PRL”

Zachęcamy do zaczytania!

Na zdjęciu widzimy wszystkie książki z cyklu “Historia bez cenzury” autora Wojciecha Drewniaka.