Co w stawie piszczało… fizjoterapeuta w bibliotece!

Data publikacji: 14/12/2022
Na zakończenie roku zorganizowaliśmy ostatnie już spotkanie na temat zdrowia z fizjoterapeutą Pawłem Gruszczykiem. W tym roku Pan Paweł zaszczycił nas wieloma ciekawymi wizytami w bibliotece w Jaktorowie jak i w naszej Filii w Międzyborowie. W wakacje zaprezentował nam wykłady oraz ćwiczenia praktyczne w terenie z nordic walking, a jesienią pogłębialiśmy wiedze z zakresu chorób i funkcjonowania naszego kręgosłupa.7 grudnia w Jaktorowie oraz 9 grudnia w Międzyborowie w zimowej aurze mieliśmy przyjemność posłuchać i przybliżyć temat stawów, które są ważnym elementem ludzkiego ciała. Dzięki nim możemy się poruszać i wykonywać zadania dnia codziennego. Dziękujemy, za ogrom wiedzy, oraz rozwianie wątpliwości dotyczących faktów i mitów związanych z naszym ciałem. Dziękujemy również stałym słuchaczom za udział oraz aktywność na spotkaniach. Do zobaczenia w następnym roku!