“Bibliotekarz poleca – przygoda dla małych detektywów”

Data publikacji: 29/07/2021
W kolejnym poście z serii, postanowiłem zaproponować najmłodszym czytelnikom książkę o przygodach Ignacego i Meli, którzy postanawiają rozwiązać tajemnicę zaginionego klejnotu. „Zagadka królowej parku” autorstwa Zofii Staniszewskiej to propozycja dla dzieci od trzech do pięciu lat. Podczas śledztwa bohaterowie spotkają wiele interesujących postaci. Leśny Dziad, Królowa Parku czy niezwykły pies, wprowadzą nas w świat fantazji i rozrywki.

Zdjęcie okładki książki „Zagadka królowej parku” autorstwa Zofii Staniszewskiej. Na okładce ścieżka w lesie, i biegnąca dziewczynka. Na końcu trasy czeka skrzat z talerzem pełnym owoców. Za drzewem stoi blada kobieta, która trzyma w dłoniach tacę ze szklankami, przygląda się biegaczce.