Biblioteczny kalendarz adwentowy – 7 grudnia

Data publikacji: 07/12/2021

W dzisiejszym świątecznym kalendarzu zamieszczamy książkę Richarda Paula Evansa “Hotel pod jemiołą”
Jeżeli poszukujecie lektury która wprowadzi Was w świąteczny klimat, odpręży i zrelaksuje, a może nawet i wzruszy to serdecznie polecamy

Jeśli trafiliśmy w Wasz gust zachęcamy do przeczytania innych pozycji z serii Kolekcja pod jemiołą: “Obietnica pod jemiołą”, “Tajemnica pod jemiołą”. One również są dostępne w naszych bibliotekach.

“Nawet w najbardziej szarym życiu może zdarzyć się historia jak z najpiękniejszej powieści. Kimberly prawie się poddała. Śmierć matki, dwukrotnie zerwane zaręczyny i nieudane małżeństwo sprawiają, że nie wierzy już w szczęście. Pozwala sobie tylko na jedno marzenie – pragnie napisać powieść o miłości. W urokliwym hotelu “Pod Jemiołą” organizowany jest kurs dla początkujących pisarzy. Kim poznaje tam tajemniczego Zeke’a, z którym nawiązuje wyjątkową więź. Taką, jaka zdarza się tylko ludziom, którzy podobnie patrzą na świat. Czy przypadkowe spotkanie będzie dla Kimberly początkiem wielkich zmian? Czy do najważniejszej powieści – jej własnego życia – los dopisze szczęśliwe zakończenie?”