Wakacje z biblioteką

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaktorowie w okresie wakacji zaprasza:

- dzieci i młodzież na warsztaty rękodzieła, które odbędą się w Jaktorowie okresie od 8 – 19 lipca 2019r. (obowiązują zapisy)
- dzieci i młodzież na warsztaty kodowania  z wykorzystaniem robotów PHOTON, które odbędą się Jaktorowie w okresie 5 – 16 sierpnia 2019r. (obowiązują zapisy)
- dzieci i młodzież na warsztaty z programowania, które odbędą się w Jaktorowie w okresie od 5  do 16 sierpnia 2019r. (obowiązują zapisy)
- dzieci na spektakle teatralne: 16 lipca 2019r. oraz 13 sierpnia 2019r.w Jaktorowie o godz. 17.00, w Międzyborowie o godz. 18.30 (wstęp wolny)
- dzieci i młodzież do udziału w konkursie na „Najaktywniejszego czytelnika wakacyjnego 2019” w Jaktorowie i w Międzyborowie
- mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym na Facebooku ph. „Wakacje z książką”
- mieszkańców na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki - w lipcu i w sierpniu w Jaktorowie i w Międzyborowie

Więcej bieżących informacji na naszej stronie i na www.facebook.com/BibliotekaJaktorow/

Zachęcamy rodziców i dzieci do skorzystania z programu „Z książką na start”, który jest prowadzony przez bibliotekę w Jaktorowie i filię w Międzyborowie.