Koncert walentynkowy "Piosenki z dobrym tekstem - relacja

W niedzielę 11 lutego 2018r. odbyła się druga edycja imprezy „Walentynki z biblioteką”, zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną w Jaktorowie. Tym razem walentynkowym upominkiem dla ukochanych czytelników był recital Katarzyny Żak – utalentowanej aktorki i wokalistki. Licznie zgromadzona na auli Gimnazjum publiczność, wysłuchała utworów  najwybitniejszych polskich poetów i kompozytorów: m in. Wojciecha Młynarskiego - „Kasia-Blues”, i „Jakiś błąd”, Agnieszki Osieckiej -  „Okularnicy”, „Na całych jeziorach ty”, „Szpetni czterdziestoletni”, Jana Jakuba Należytego - „Czas młodości”. Śpiew przeplatany był opowieściami i anegdotami z życia rodzinnego i zawodowego artystki. Dzięki temu poznaliśmy dowcipną, miłą, otwartą i sympatyczna osobę, która ujęła za serca wszystkich bez wyjątku. Na zakończenie spotkania można było indywidualnie porozmawiać z aktorką, zrobić sobie zdjęcie oraz nabyć płytę „Bardzo przyjemnie jest żyć” z dedykacją wokalistki.

Bardzo dziękujemy Strażakom z Jaktorowa oraz Dyrekcji Gimnazjum za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia.

Galeria zdjęć

Katarzyna Żak - torunianka, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz wokalistka. Najbardziej znana jest z cieszących się powodzeniem produkcji serialowych takich jak: "Miodowe lata", "Na Wspólnej" czy "Ranczo". Na deskach teatralnych widzowie mieli okazję oglądać panią Katarzynę w przedstawieniach muzycznych: "Brassens", "Chicago", "Piaf", "Brecht" czy "Siostrunie". Obecnie występuje w teatrach: ROMA, CAPITOL, OCH -TEATR, SYRENA i KOMEDIA. Do tej pory ukazały się  jej dwie solowe płyty: "Młynarski - Jazz" oraz „Bardzo przyjemnie jest żyć”.