Dzień Pluszowego Misia w bibliotece w Międzyborowie

22 listopada 2017 r. na kilka dni przed Światowym Dniem Pluszowego Misia przedszkolaki z "Baśniowego Ogrodu" odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Międzyborowie.

Dzieci przyniosły ze sobą własnoręcznie zrobionego misia oraz zaśpiewały piosenkę o misiach. Następnie Pani Bibliotekarka zaprezentowała maluchom zbiory książek dla najmłodszych.

W tym roku zakupiono wiele nowości dla naszych milusińskich ze środków pozyskanych z Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz ze środków otrzymanych od organizatora. Duża część zakupionych nowości to kontynuacje znanych i lubianych serii dla dzieci np. Mądra Mysz, Tupcio Chrupcio, "Czytam sobie". Rozbudzają one wyobraźnię dzieci i pozwalają poznać wiele nowych sytuacji z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w najbliższej przyszłości.

Zapraszamy do biblioteki.