24 sierpnia – Dźwięczne środy!

Data publikacji: 31/08/2022
Za nami przedostatnia dźwięczna środa. Wyznaczała się zmaganiami zespołowymi. W Międzyborowie wyłoniono lidera grupy oraz dyrygent, koncertowanie było na całego.

Były też mini etiudy dźwiękowe, na pobudzanie wyobraźni. Publiczność, wygodnie sobie leżała i z zamkniętymi oczyma oddawał się wodzom swoich wyobrażeń, inspirowanych i pobudzanych dźwiękami płynącymi od grających współtowarzyszy. W Jaktorowie natomiast skupiliśmy się głównie na mini etiudach. Nowy instrumentem, który u nas zagościł to bęben Djembe.

Zapraszamy w ostatnią środę wakacji 31 sierpnia, z przygotowanymi już mini koncertami w domu. Proszę poszukać dźwięków w przedmiotach użytku codziennego oraz instrumentach. Zapraszamy wszystkich uczestników ze swoimi przedmiotami wydającymi dźwięki. Domowe koncerty zamienimy we wspólną pożegnalną kompozycję.